Chat with us, powered by LiveChat

PROGRAM PIERWSZE MIESZKANIE

Planujesz skorzystać z programu rządowego „Bezpieczny Kredyt 2%”?

Nie zwlekaj i zarezerwuj mieszkanie już dzisiaj! Przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której zyskasz gwarancję ceny oraz swobodny wybór do czasu uzyskania finansowania.

przerwa

1. ZAREZERWUJ MIESZKANIE JUŻ TERAZ, A MY GWARANTUJEMY NIEZMIENNOŚĆ CENY

Obecnie w Polsce budowanych jest o 30% mniej mieszkań niż przed rokiem. Dodatkowo wraz z wprowadzeniem rządowego programu „Bezpieczny Kredyt 2%”, który już wkrótce aktywuje wstrzymany popyt, wybór mieszkania spełniającego Twoje oczekiwania może być utrudniony. Deficyt mieszkań będzie miał również wpływ na ceny mieszkań. Decydując się teraz na zakup nie narażasz się na wymienione ryzyka. Dla Ciebie cena bazowa już nie wzrośnie.

2. PODPISZ UMOWĘ BEZ RYZYKA

Przystąp do podpisania umowy przedwstępnej już dziś, która zobowiązuje tylko do wpłaty 2% wartości mieszkania z gwarantowanym zwrotem środków w przypadku odstąpienia od umowy (z powodu nieuzyskania kredytu) do końca września 2023. Od tej pory nasz doradca kredytowy jest do Twojej dyspozycji, a Ty zyskujesz gwarancję, że nikt nie ubiegnie Cię w zakupie wybranego przez Ciebie mieszkania.

3. UZYSKAJ FINANSOWANIE DO KOŃCA WRZEŚNIA 2023

Program rządowy rozpocznie się 1 lipca 2023 – zatem będziesz miał sporo czasu na sprawdzenie możliwości skorzystania z niego i uzyskania finansowania. Jeśli do końca września okaże się, że uzyskałeś kredyt finalizujemy umowę i stajesz się właścicielem mieszkania. Jeśli sprawy pójdą nie po Twojej myśli, zgodnie z umową, masz prawo do odstąpienia od niej bez kar umownych.

4. ODBIERZ KLUCZE DO GOTOWEGO MIESZKANIA I ZAMIESZKAJ JESZCZE W TYM ROKU!

PRZERWA