Standard, który nie jest standardem.

Oryginalna architektura, zaprojektowana z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Projekt składa się z dwóch kameralnych apartamentowców, które oryginalnie wkomponują się w panoramę osiedla. Nowoczesna, a zarazem wysmakowana linia architektoniczna utrzymana zostanie w willowym klimacie okolicy. Eleganckiego tonu nada prawdziwa cegła zastosowana na frontowym budynku. Ponadczasowy, surowy design spoi nowoczesność z przeszłością i odda ducha dzielnicy. 

Wysublimowany kontrast osiągnięty został na drugiej części inwestycji, która pokryta zostanie wysokiej klasy, włoskimi płytami ze spieków kwarcowych Kerlite w drewnopodobnej kolorystyce. Wielkoformatowa kompozycja gresowa będzie nie tylko imponować rozmiarami i piękną fakturą, ale co najważniejsze wysoką jakością, która zagwarantuje piękno po dziesiątkach lat eksploatacji. Obie koncepcje zestawione zostaną z krystalicznie czystym szkłem balustrad, a ciepłą kolorystykę podkreślą białe spoiwa międzykondygnacyjne. Kontrastem będą portale okienne w modnym, antracytowym kolorze. Całość podkreślona zostanie iluminacją świetlną, nadając aury wieczornym spacerom.

Ponadczasowy design - elewacja w naturalnej cegle oraz drewnopodobnych spiekach Kerlite

Podświetlenia LED dookoła jak i wewnątrz budynku

Autorski projekt zieleni otaczający inwestycję

Komfortowe i bezpieczne apartamenty w Mieście-Ogrodzie.

Przewidując potrzeby przyszłych mieszkańców zadbaliśmy, aby nie tylko budynek ale również same mieszkania były wykończone w najwyższym standardzie. Jednym z udogodnień będzie wyposażenie wnętrz w kompletną instalację klimatyzacji zintegrowaną w systemie SMART. Pozwoli to zapewnić wygodę i dobre samopoczucie w czasie upalnych dni.  

Każdy z lokali chronić będą wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe zapewniające ponadstandardowe wyciszenie apartamentu. O akustykę zadbają również 3- szybowe okna, wyposażone w 7 – komorowe profile niemieckiej marki Rehau. Cały apartamentowiec będzie doskonale doświetlony, dzięki dużych rozmiarów przeszkleniom – zamontujemy 382 portale okienne, które w poszczególnych pomieszczeniach osiągać będą nawet 3 metry szerokości. Ponadto wszystkie okna w budynku wyposażone zostaną w elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, co oprócz bezpieczeństwa zagwarantuje lepsze wychłodzenie mieszkania latem oraz dodatkową izolację ciepła zimą. Zdalne sterowanie spoza mieszkania także może być opcją.

Automatycznie regulowana, kompletna instalacja klimatyzacji w systemie SMART

3-szybowe, 7-komorowe okna marki Rehau o podwyższonej akustyce

Elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne

Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe

Wyjątkowa przestrzeń – prywatne tarasy.

W mieszkaniach z ostatniej kondygnacji zaplanowaliśmy coś spektakularnego – podniebne, zielone tarasy na dachach. Rozwiązanie to pozwoli rozkoszować się scenerią okolicy oraz spojrzeć na życie w mieście z zupełnie nowej perspektywy. Dla osób poszukujących wyjątkowego luksusu przewidzieliśmy dodatkowo na części z nich odrębne pomieszczenia w dachu, wewnątrz których będzie można zaaranżować saunę lub przestrzeń na kuchenkę letniskową.

Prywatne tarasy na dachach do 83 mkw

Pomieszczenia z możliwością aranżacji sauny

Prawdziwa zieleń na dachach

Najważniejsza jest przestrzeń.

Części wspólne witać będą przyszłych mieszkańców niezwykle gustownym wykończeniem. W projekcie zadbano o pożądaną przestronność i swobodę. Zachowanie balansu między obszerną powierzchnią korytarzy oraz funkcjonalnością budynku pozwoli uzyskać efekt nieskrępowanej wolności i artyzmu. Piękno naturalnej cegły przeniesiemy z elewacji, także do aranżacji wnętrz, ozdabiając nią części ścian. Tłem całości będzie odbijająca i nadająca szlachetnej lekkości biel. Przestrzenie dopełnią duże lustra przy wejściach oraz subtelne podświetlenia LED przy sufitach, a niezwykle eleganckie deski Kerlite, płynnie wprowadzą Cię z zewnętrznej elewacji do wyciszonych wnętrz, otulając wejście do każdego mieszkania. Każda z klatek w budynkach została rozplanowana, tak aby przyszli mieszkańcy mogli poczuć maksymalną swobodę. Zostanie to osiągnięte poprzez ergonomiczne rozmieszczenie stref wejściowych do poszczególnych segmentów klatek oraz ponadprzeciętną ilość wind w całym budynku. Projekt zakłada także dostęp do patio dla wszystkich mieszkańców inwestycji, w którym to zielona sfera będzie integrowała mieszkańców w pięknie zaaranżowanej scenerii.
.

Ekskluzywne wykończenie części wspólnych cegłą oraz deskami ze spieków kwarcowych Kerlite.

Cichobieżne windy marki Schindler

Stylowe i funkcjonalne detale.

Zielone patio na wewnętrznym dziedzińcu.